Call of Duty Site

Twoje miejsce o Call of Duty


#1 2011-09-12 16:44:52

 TheMatthew173

No name

Skąd: Przasnysz
Zarejestrowany: 2011-09-11
Posty: 7
Punktów :   
Jaką konsolę posiadasz ?: Miałem PSP. Gram na PC .
WWW

Jak zmniejszyć PING ?

Wiele osób ma problem z grą ponieważ jest zbyt wysoki PING - jak temu zaradzić ? Odpowiedź jest prosta !

PING- Czas opóźnienia w grze . U każdego - nawet w najlepszym internecie występuje jakieś opóźnienie . Na dzień dzisiejszy standard to około 0-100 . PING jest wyrażany w ms ( milisekundy ) . 1000ms = 1 sekunda . Do płynnego grania w Call of Duty wystarczy około 100 ms , jednak ''profesjonalni '' ( czyt. wymagający ) gracze chcą mieć PING poniżej 50 ms .

Przez moje  5 lat grania w Call of Duty spotkałem się wiele razy z kimś ,kto mnie z palcem w d*pie  kładł na łopatki i do tego jego PING był 2 razy większy ! Jak to możliwe ? Osoby ze stałym łączem internetowym - osoby mieszkające w jednym miejscu powinny przystosować się do swoich opóźnień . Tzn: jeśli masz opóźnienie 150 ms to musisz celować marę cm przed przeciwnika . Jednak wracając do sedna - do dobrego grania nie jest wymagany niski PING . Liczy się jakość gry twojej i przeciwnika . Oczywiście - przez wysoki PING dostanie nie jednego head shota ! Przykład ? Liczy się szybszy strzał w bezpośrednim starciu ,bądź Bash . Jednym słowem - jeśli masz słabego skilla to niskie PINGI nie pomogą ci w grze. Jeśli to przeczytałeś to przejdźmy do zmniejszania PING-u .

NIE JEST TO PRACA NA 5 MINUT ! JEDNYM PRZYCISKIEM NIE ZMNIEJSZYSZ PINGU! NIE GWARANTUJE ŻE PING SIĘ ZMNIEJSZY ! WSZYSTKO CO WYKONUJESZ TO JEDYNIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !

                                                              OD TEGO JEST WYSOKI PING
- Twojego łącza
- Typ twojego łącza - na radiówce nigdy nie osiągniesz niskiego PINGU ( w tym poradniku tak )
- Warunków pogodowych
- Parametrów serwera
- Odległości serwera od ciebie . Tzn : Będziesz miał niższy PING na serwerze Hiszpańskim niż na Amerykańskim .
- Firewalla
- Zaśmieconego komputera .

Pomyśl nad powyższymi i zastanów się czy spełniasz wszystkie ''wymagania '' 

                               JAK ZMNIEJSZYĆ PING

Kliknij na nazwę tego programu,aby pobrać .



- Zainstaluj program. Ustaw na priorytet dla czasów PING-ów - wygoogluj jak nie wiesz .
- Zainstaluj i użyj Fast Net Lite . Obsluga jest banalnie prosta .
- Wyłącz nie potrzebne pierdółki - GG,Skype itp
- Wyłącz pobieranie plików
- Wyłącz firewalla
- Sprawdź czy w tym czasie program antywirusowy nie pobiera aktualizacji .
- Graj na POLSKICH SERWERACH !
- Jeśli masz niski PING a w grze występują lagi zmniejsz ustawienia graficzne .
- Przeskanuj cały komputer programem antywirusowym .
- Przeskanuj rejestr programem RegDoctor
- Jeśli podłączysz się do serwera to poczekaj 35 sekund - PING się ustabilizuje .
- Jeśli to możliwe - nie graj na serwerach wymagających modów .


I to tyle

Zrób test PING-u przed i po zabiegu i skomentuj poniżej . Mojemu bratu PING spadł o 21 ms(naprawdę)

Offline

 

#2 2011-09-12 19:43:20

ElosPoer

Zielony

Zarejestrowany: 2011-09-12
Posty: 2
Punktów :   

Re: Jak zmniejszyć PING ?

Nie no świetny poradnik ! Mi ping spadł o jakieś 20 ,ale to i tak dużo. Teraz jest poniżej 100 więc jest ok

Offline

 

#3 2012-11-27 19:46:33

DaroShadow

Zielony

Zarejestrowany: 2012-11-27
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak zmniejszyć PING ?

co to za program bo nie widać

Offline

 

#4 2013-08-31 00:05:06

Vesp3r999

Zielony

Zarejestrowany: 2013-08-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jak zmniejszyć PING ?

Jakiego programu lol

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zak-opole-1b.pun.pl www.clan-pgs.pun.pl www.f1-transmisjeonline.pun.pl www.spank.pun.pl www.crashday-pbf.pun.pl